KVĚTEN a jeho energií nabité zakázky

Zajímají tě zakázky, které na tebe od května čekají? Tento článek je právě pro tebe. Usilovně pracujeme na jedinečnosti a zkvalitnění foto a video zakázek. Znamená to spoustu příležitostí a zážitků.

Do konce roku 2021 na tebe čeká 32 jedinečných zakázek. Pojďme si společně projít měsíc po měsíci.

KVĚTEN se ponese v několika tématech, focení i natáčení. Jedním z nich je KYBER&ŠIKANA! V minulosti jsme na toto téma fotili mnoho příběhů, ale nyní se detailně zaměříme na školní prostředí před tabulí a z lavice. Prostřednictvím této fotoprodukce ztvárníme reálné nástrahy, kterým možná čelíš nebo čelit budeš. Tato jedinečná příležitost ti otevře zákulisní dveře nástrah. Zapoj se s námi do boje proti KYBER&ŠIKANĚ!

Miluješ hudbu a tanec? Nemusíš v tom být zrovna mistr. S námi to zvládneš levou zadní. Jedním z našich nových produktů je hudební nástroj UKULELE. Chceme ti ukázat, jak snadné je si na něj zahrát a přitom být moderní. Ve spolupráci s hudebníkem LUKOU, který pro nás složil melodii. Říkáš si, že nejde propojit UKULELE s tancem? Ale ANO, jde! Tyto zakázky tě doslova rozdovádí v energických rytmech shuffle dance. Shuffle dance je poměrně novým tanečním stylem, který vznikl během energické undergroundové hudební vlny v australském Melbourne a vychází z contemporary a streetových tanečních stylů. Květen nabitý energií už na tebe čeká.

Těšíme se na tebe, přihlas se na energií nabité zakázky v květnu. Mám pro tebe další bezva články, které skrývají zakázky v dalších měsících. Mrkni na náš blog.

Líbí se ti zakázky? Klikni na hlavní stránce na tlačítko CHCI ZAKÁZKU a pojď do toho s námi! 

Měj se @self_NILA

description