Srpen plný DUHY!

Srpen je tady, a to znamená poslední měsíc letních prázdnin, ale nelam si s tím HLAVU! Pojď si s námi užít tento poslední prázdninový měsíc v barvách a s pořádnou dávkou adrenalinu i s hasiči!

 Anebo se chceš radši plácat na vodě a užívat si sluníčka? To vůbec nevadí, protože tohle taky pro tebe máme připraveno! Tento měsíc je jako stvořený přímo pro tebe!

Chceš vidět svět barevně? Kdo by taky nechtěl, že jo… Barvy prý dodávají člověku skvělou energii a náladu! A co teprve, kdyby u toho bylo sluníčko a voda? Chceš zažít takovou pohodu? Tak pojď s námi udělat pořádnou barevnou RAINBOW na vodě! Přihlas se na zakázku a pojď si s námi užít tohle natáčení 😊

Stejně tak tě zaujali hasiči, že jo? 😊 TO bude VEDRO! Tak vezmi rodiče a zapoj je, aby si taky s námi užili tuhle volnočasovou aktivitu. Lepší než sedět doma u počítače nebo u mobilu, když nám všem utíká léto před očima. POJĎ VEN! 😊

Z těch plamenů bude nejspíš horko. Tak pojď zchladit hlavu do vody a jen tak se plácat o vodu, kde si užiješ focení na vodních atrakcích a staneš se tváří našeho deníku! To je přece BOMBA ne?

Tak neseď doma, zvedni se ze židle a pojď si s námi užít SRPEN nabitý adrenalinem! 😊

Klikni zde: https://fly-fly.dastax.cz/#!/gd/c211d49756

Líbí se ti zakázky? Klikni na hlavní stránce na tlačítko CHCI ZAKÁZKU přihlas se do členské sekce a pojď do toho s námi! 

description