PRODUKCE

S Vámi od roku 2015 © fbbenjoyment.com

 Kdo jsme ti poví následující řádky 


FBB enjoyment je s vámi již od roku 2015! Jsme produkční a mediální společnost s vlastními projekty!  Tvoříme reálný svět teenagerům a našim hlavním cílem je zdravá a sebevědomá společnost.  

Projekty, které se u nás postupně od roku 2015 rozvinuly, jsou cílem naší úvodní věty, a také jasným směrem, kam chceme jít. Psychická pohoda teenagerů, kteří s námi spolupracují, je pro nás velmi důležitá, proto výhradně jednáme s velkou dávkou firemního KODEXU. 

Rozporujeme ideální míry, vyznání, či kvalitu projevu a pracujeme v dobré víře přinést do života teenagera zdravou realizaci pro jeho dospívání a následnou dospělost. 

Naše společnost prosperuje především z marketingové činnosti v rámci neziskových organizací a prodeje našeho brandu YOUR stories, který je interaktivním deníkem s distribucí v rámci školství. Hlavním heslem našeho deníku je REALITA vs. VIRTUÁLNÍ REALITA. Tento interaktivní deník podpořila řada osobností jako je TARY, Markéta Konvičková, Reago, Pavel Kožíšek, Jarek Šimek a mnoho dalších. 

Naše další odvětví je profesionální vzdělávaní teenagerů v oblasti ŠIKANY a KYBERŠIKANY. Unikátní projekt KYBER&ŠIKANA léčí třídní a kolektivní šikanu, či kyberšikanu v samotném jádru. Tento INTERAKTIVNÍ den je reálným zážitkem pro teenagery se skutečným příběhem samotných obětí. Prostřednictvím profesionální fotoprodukce a scénáře ztvární třída vlastní příběh. 

Celý náš proces přidružuje realizaci marketingu v rámci  e-booků s tématikou SEBEVĚDOMÍ a SEBEREALIZACE teenagerů. 

Nedílnou součástí je externí spolupráce s našimi  obchodními partnery v oblasti módy, životního stylu a kosmetiky, pro které na základě dohody tvoříme reklamní materiály. 

Naše práce je velmi kreativní, setkáte se u nás i s řadou odborníků z daných oblastí. Zajímá vás historie našich zakázek pro teenagery? Stačí mrknout níže do galerie. 

Spolupráce s námi se dá pouze prožít, nikoliv napsat.

A proto JARO LÉTO PODZIM ZIMA, s námi je to stále prima. 

Tým FBB enjoyment

Historie našich zakázek